| Εφαρμογή | Κανονική |
|---|---|
| Σύνθεση | 75% ακρυλικό10% πολυεστέρας 10% μάλλινο 5% ελαστίνη |
| Στήθος | 112cm |
| Μέση | 106cm |
| Περιφέρεια | 104cm |
| Μήκος | 80cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Εκρού |
| Εφαρμογή | Κανονική |
|---|---|
| Σύνθεση | 75% ακρυλικό10% πολυεστέρας 10% μάλλινο 5% ελαστίνη |
| Στήθος | 112cm |
| Μέση | 106cm |
| Περιφέρεια | 104cm |
| Μήκος | 80cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Εκρού |
