| Εφαρμογή | Κανονική |
|---|---|
| Σύνθεση | 75% ακρυλικό10% πολυεστέρας 10% μάλλινο 5% ελαστίνη |
| Στήθος | 106cm |
| Μέση | 102cm |
| Περιφέρεια | 100cm |
| Μήκος | 73cm |
| BRAND | THE BEST ELEGANT (εισαγωγής) |
| Brand | Noobass |
|---|
| Εφαρμογή | Κανονική |
|---|---|
| Σύνθεση | 75% ακρυλικό10% πολυεστέρας 10% μάλλινο 5% ελαστίνη |
| Στήθος | 106cm |
| Μέση | 102cm |
| Περιφέρεια | 100cm |
| Μήκος | 73cm |
| BRAND | THE BEST ELEGANT (εισαγωγής) |
| Brand | Noobass |
|---|
