| Εφαρμογή | Χαλαρή |
|---|---|
| Σύνθεση | 100% βαμβακερό |
| Στήθος | 116cm |
| Μέση | 120cm |
| Περιφέρεια | 126cm |
| Μήκος | 98cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Μπορντό |
| Εφαρμογή | Χαλαρή |
|---|---|
| Σύνθεση | 100% βαμβακερό |
| Στήθος | 116cm |
| Μέση | 120cm |
| Περιφέρεια | 126cm |
| Μήκος | 98cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Μπορντό |
