| Εφαρμογή | Κανονική |
|---|---|
| Σύνθεση | 95% πολυεστέρας 5% λύκρα |
| Μέση | 66cm |
| Περιφέρεια | 102cm |
| Μήκος | 40cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφαρμογή | Κανονική |
|---|---|
| Σύνθεση | 95% πολυεστέρας 5% λύκρα |
| Μέση | 66cm |
| Περιφέρεια | 102cm |
| Μήκος | 40cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Μαύρο |
