| Εφαρμογή | Χαλαρή |
|---|---|
| Σύνθεση | 65% βαμβακερό 35% πολυεστέρας |
| Στήθος | 136cm |
| Μέση | 132cm |
| Περιφέρεια | 132cm |
| Μήκος | 89cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Δαμασκηνί |
| Εφαρμογή | Χαλαρή |
|---|---|
| Σύνθεση | 65% βαμβακερό 35% πολυεστέρας |
| Στήθος | 136cm |
| Μέση | 132cm |
| Περιφέρεια | 132cm |
| Μήκος | 89cm |
| Brand | Noobass |
|---|---|
| Νούμερο | One Size |
| Χρώμα | Δαμασκηνί |
